Затвори рекламата

Търговско съобщение: На 7 март 3 г. в Йостерзунд, Швеция, стартира първото състезание от тазгодишното Световно първенство по биатлон. Ако се интересувате с какви джаджи да се оборудвате, за да аплодирате от комфорта на дома си и какво не трябва да пропускате, ако отидете директно в Швеция, разгледайте Всезнайко.

Заедно с нашите чешки състезатели, вие също можете да отидете за победата. MS super работи на Smarty през цялото време състезание за фенове!

Първият кръг от състезанието вече приключи и победителят е излъчен, но ни очакват още два. Чудите се какво представлява конкуренцията? Всичко, което трябва да направите, е да отговорите на въпросите за състезанието в избраните състезателни дни.

На 14 март 3 г. започна щафетата на смесените двойки и по този повод беше публикуван въпросът за състезанието: "Коя дисциплина се провежда за първи път на тазгодишното Световно първенство по биатлон?"

Ако знаете отговора, напишете го в коментарите последна публикацияна Facebook страницата Smarty.cz. Можете да спечелите фитнес гривна Huawei Colorband A2. Можете да отговоритедо 17 г. до 3:2019ч.

В неделя, 17 март 3 г., последният въпрос от състезанието ще бъде публикуван в началото на състезанието с награда под формата на слушалки Sony на стойност 3 CZK. Интересувате ли се от финала на състезанието? Останете лоялни към Facebook Smarty.CZ и се състезавайте с нас на 17 март 3 г.!